Skies of Glory Reloaded

Skies of Glory Reloaded 1.0

Wygraj powietrzną bitwę o Anglię!

Zalety

  • Ładna grafika
  • Ciekawe misje
  • Dobrze odwzorowane samoloty
  • Zarys tła historycznego

Wady

  • Dosyć trudna kontrola
  • Brak dobrej mapy

Bardzo dobry
8

Skies of Glory Reloaded to zręcznościowa gra w której gracz wciela się w pilota myśliwca w czasie drugiej wojny światowej. Aplikacja zaopatrzona jest w bardzo ładną grafikę i całkiem ciekawe, zróżnicowane misje. Jeśli marzy Ci się kariera i sława lotnika z Dywizjonu 303, pobierz tą darmową grę.

Skies of Glory Reloaded polega na sterowaniu jednym z historycznych myśliwców i wykonywaniu misji. Do wyboru mamy samoloty: Mustang V, Focke-Wulf-I, P40-II oraz myśliwsko-bombowy Mosquito II. Wszystkie są dosyć realistycznie odwzorowane i łatwo dostrzec w nich historyczne pierwowzory.

Opisy misji są dość ciekawe, ale zadania same w sobie sprowadzają się głównie do strzelania do wroga. Do dyspozycji jest 10 etapów, które należy po kolei odblokowywać. Naszym zadaniem będzie więc np. bombardowanie dzielnicy przemysłowej Berlina, obrona portu lub eskortowanie łodzi. Co ciekawe, mimo tego, że walczymy po stronie alianckiej, misje możemy przechodzić obsługując niemiecki samolot Focke-Wulf-I.

Sterowanie w Skies of Glory Reloaded nie należy do najłatwiejszych. Mała podpowiedź: przed rozpoczęciem gry warto skalibrować telefon i zmniejszyć czułość kontrolera. Ułatwi to, przynajmniej na początku, kontrolę nad samolotem. Ciężko jest też odnaleźć się w przestrzeni, szczególnie w pierwszych momentach rozgrywki. Oprócz sterowania akcelerometrem należy korzystać z przycisków wyświetlanych na ekranie - służą one do startowania, delikatnych manewrów w lewo i prawo, przyspieszania, zmniejszania prędkości oraz zmiany ustawień widoku.

Trudność poszczególnych misji jest zwiększana stopniowo, ale jeśli wydają się za trudne, warto przejść zawarty w grze tutorial. Grę warto wypróbować, jest ładna, darmowa i przynosi wiele satysfakcji, szczególnie gdy opanujemy już kontrolę nad samolotem.

Skies of Glory Reloaded

Download

Skies of Glory Reloaded 1.0

Opinie użytkowników o Skies of Glory Reloaded